eng | est                        
 
          UUDISED
 
 
DR. ARKADI POPOVI TÄNUSÕNAVÕTT PÄRAST EKN-I TÄNUKIRJA VASTUVÕTMIST TÄNUJUMALATEENISTUSEL KEILA MIIKAELI KIRIKUS 16. JUUNIL
17.06.2020
Foto: Urmas Roos

Tere päevast! Lugupeetud Eesti Kirikute Nõukogu president, proua minister, kirikute juhid ja armas kogudus!

Suur-suur tänu selle eest, et te tänasite mind täna! Samas ma arvan, ma tõesti olen siiralt veendunud selles, et need tänusõnad tegelikult kuuluvad mitte minule, vaid eesti rahvale, kes võitles koroonakriisiga ja kes näitas oma südametunnistust, oli väga kohusetundlik selles võitluses, ja muidugi kindlasti ka Eesti valitsusele, meedikutele, kes olid esirindel ja ka praegu veel võitlevad edasi meie patsientide ja inimeste elude eest ja tervise eest.

Nii et, ma pean ütlema, et ilmselt ma olen vales kohas selleks, et seda öelda – ma olen pigem ateistlik inimene, ja samas ma usun, ma usun inimeste südametunnistusse ja kainesse mõistusesse ja see, et me praegu liigume, võib öelda, õiges suunas koroonakriisiga võitluses, meie oleme tegelikult õigel teel tänu sellele, et eesti rahvas mõtles õigesti, tegutses õigesti ja südametunnistus on meil kõikidel olemas. Nii et ma arvan, et me peame olema õnnelikud, et selline olukord meil praegu Eestis on. Ja Jumal õnnistagu meid!


← tagasi   ↑ üles
 

Tehnika 115, 10139 Tallinn | tel 6461028, 5122564, ekn(ät)ekn.ee | SEB EE431010052039486002

Esileht Liikmed EKN Töövaldkonnad Viited Sümboolika Kontakt Uudised Läkitused Kalender