eng | est 
  Uudised
 
KIRIKUTE NÕUKOGU ESITLEB AUTORIÕIGUSE ÜLDPÕHIMÕTTEID TUTVUSTAVAT RAAMATUT

Teisipäeval, 14. novembril esitleb Eesti Kirikute Nõukogu professor Heiki Pisukese raamatut „Autoriõiguse alused ja muusikateoste kasutamine”. Esitlus toimub autori osavõtul Tallinnas Eesti Apostliku Õigeusu Kiriku Püha Platoni keskuses (Wismari 32) kell 15.00.

Heiki Pisukese sõnul annab raamat lühiülevaate autoriõiguse põhimõistetest, mis seonduvad esmajoones muusika- ja kirjandusteoste õigusliku kaitsega. Et väljaanne on valminud Eesti Kirikue Nõukogu egiidi all, on raamatus autoriõiguse laiast üldküsimuste ringist välja valitud ja selgitatud just neid norme, mis võivad huvi pakkuda ka usuliste ühenduste tegevuses. Samas sobib raamat kasutamiseks kõigile autoritele, ettevõtjatele ja kultuurihuvilistele.

Raamatu eesmärk on olla abivahendiks just muusikateoste autoriõiguse küsimustes. Väljaanne sisaldab lisaks üldteadmistele ka praktilisi juhiseid muusikateoste kasutamiseks.

Raamatu autor Heiki Pisuke on Tartu Ülikooli Õigusinstituudi professor ja vandeadvokaat advokaadibüroos Straus & Partnerid.

Info:
Tauno Teder

e-post: tauno(ät)ekn.ee

tel 646 1028, 51 22 564


← tagasi   ↑ üles
 
  LIIKMESKIRIKUD
Eesti Evangeelne Luterlik Kirik / Eesti Evangeeliumi Kristlaste ja Baptistide Koguduste Liit / Eesti Metodisti Kirik / Rooma-Katoliku Kirik  / Eesti Kristlik Nelipühi Kirik / Seitsmenda Päeva Adventistide Koguduste Eesti Liit / Armeenia Apostliku Kiriku Balti piiskopkond / Eesti Apostlik-Õigeusu Kirik / Moskva Patriarhaadi Eesti Õigeusu Kirik / Eesti Karismaatiline Episkopaalkirik /
   
Tehnika 115, 10139 Tallinn | tel 646 1028, ekn(ät)ekn.ee | SEB EE431010052039486002