eng | est 
  Uudised
 
KIRIKUTE NÕUKOGU TOETAS OIKUMEENILISI PROJEKTE

Tänasel Eesti Kirikute Nõukogu töökoosolekul toetati 37 oikumeenilist projekti kogusummas 450 000 krooni. Kirikute nõukogu töökoosolek toimus seekord Eesti Kristliku Nelipühi Kiriku Keskuses.

Eesti Kirikute Nõukogu oikumeenilisele projektikonkursile esitati 54 taotlust, milles sooviti toetust 1 511 850 krooni ulatuses. See summa on üle kolme korra suurem kirikute nõukogu projektifondist.

Enim toetust leidsid laste- ja noortetöö alased projektid. Järgnesid lokaaloikumeenia, muusika-, meedia-, kultuuri- ja sotsiaaltöö projektid.

Oikumeenilisel projektikonkursil osalemise eeltingimuseks on projekti orienteeritus erinevatesse konfessioonidesse kuuluvate kristlaste omavahelisele koostööle ja rohkem kui ühe Eesti Kirikute Nõukogu liikmeskiriku huvide teenimisele.

Eesti Kirikute Nõukogu töökoosolekul kinnitati ka 2008. aasta tegevusaruanne ning arutati kaplaniteenistuse ja kirikute nõukogu koostöövõimaluste arendamist.

Järgmine Eesti Kirikute Nõukogu töökoosolek toimub 23. aprillil.

Info:
Tauno Teder

Eesti Kirikute Nõukogu täitevsekretär
e-post: tauno(ät)ekn.ee

tel 646 1028


← tagasi   ↑ üles
 
  LIIKMESKIRIKUD
Eesti Evangeelne Luterlik Kirik / Eesti Evangeeliumi Kristlaste ja Baptistide Koguduste Liit / Eesti Metodisti Kirik / Rooma-Katoliku Kirik  / Eesti Kristlik Nelipühi Kirik / Seitsmenda Päeva Adventistide Koguduste Eesti Liit / Armeenia Apostliku Kiriku Balti piiskopkond / Eesti Apostlik-Õigeusu Kirik / Moskva Patriarhaadi Eesti Õigeusu Kirik / Eesti Karismaatiline Episkopaalkirik /
   
Tehnika 115, 10139 Tallinn | tel 646 1028, ekn(ät)ekn.ee | SEB EE431010052039486002