eng | est 
  Uudised
 
KONKURSS KAPLANITEENISTUSE PROJEKTIJUHI AMETIKOHALE

Konkurss Eesti Kirikute Nõukogu kaplaniteenistuse projektijuhi ametikohale

 

Eesti Kirikute Nõukogu kuulutab välja konkursi kaplaniteenistuse projektijuhi ametikohale (poole kohaga, töökoht ei ole määratud).

Projektijuhi ülesandeks on Eesti Kirikute Nõukogu kaplaniteenistusega seotud töösuundade koordineerimine ja arendamine; koostöö korraldamine kaplanaatide vahel, eesmärgiga toetada kaplanaatide töö arengut Eestis; eestisiseste ja rahvusvaheliste kontaktide arendamine; kaplanaadi ja hingehoidja tööga seotud koolituste ja konverentside korraldamine, kaplaniteenistuse ümarlaudade korraldamine koostöös Eesti Kirikute Nõukogu kaplaniteenistuse konsultandiga ja ümarlaua otsuste elluviimine.

 

Kandidaadilt eeldatakse kuulumist Eesti Kirikute Nõukogu liikmeskiriku kogudusse, kõrgemat haridust ja töökogemust kaplanina.

Avaldus, CV ja soovituskiri koguduse vaimulikult ja liikmeskiriku juhilt esitada hiljemalt 10. aprilliks. 2023.a. paberkandjal aadressil Tehnika 115, Tallinn 10139 või e-posti teel ekn@ekn.ee

Täiendav info Eesti Kirikute Nõukogu telefonilt 6461028 või e-posti aadressilt: ekn@ekn.ee


e-post: (ät)ekn.ee

tel 646 1028


← tagasi   ↑ üles
 
  LIIKMESKIRIKUD
Eesti Evangeelne Luterlik Kirik / Eesti Evangeeliumi Kristlaste ja Baptistide Koguduste Liit / Eesti Metodisti Kirik / Rooma-Katoliku Kirik  / Eesti Kristlik Nelipühi Kirik / Seitsmenda Päeva Adventistide Koguduste Eesti Liit / Armeenia Apostliku Kiriku Balti piiskopkond / Eesti Apostlik-Õigeusu Kirik / Moskva Patriarhaadi Eesti Õigeusu Kirik / Eesti Karismaatiline Episkopaalkirik /
   
Tehnika 115, 10139 Tallinn | tel 646 1028, ekn(ät)ekn.ee | SEB EE431010052039486002